4/20 Track & Field Results

Tiger Invitational
Boys (12 teams): 1. Waynesfield-Goshen 132, 7. Riverside 42, 9. Perry 19.5, 11. Ridgemont 10, 12. Lehman Catholic 3
Girls (12 teams): 6. Lehman Catholic 78, 7. Waynesfield-Goshen 37.5, 8. Ridgemont 31, 11. Perry 6, 12. Riverside 5
Complete Results

4/19 Track & Field Results

David Schorr Invitational
Boys (11 teams): 6. Elgin 78.5
Girls (10 teams): 7. Elgin 52
Complete Results

4/14 Track & Field Results

Minster Memorial
Boys (14 teams): 6. Waynesfield-Goshen 49
Girls (16 teams): 6. Lehman Catholic 53, 14. Waynesfield-Goshen 3
Complete Results

Panther Invitational
Boys (6 teams): 2. Elgin 104, 6. Ridgemont 26.5
Girls (6 teams): 2. Elgin 81, 4. Ridgemont 56
Complete Results

4/13 Track & Field Results

Buckeye Central Stache Dash Invitational
Boys (9 teams): 4. Upper Scioto Valley 61
Girls (9 teams): 9. Upper Scioto Valley 24
Complete Results

Newton Meet
Boys (5 teams): 4. Riverside 80
Girls (5 teams): 4. Riverside 47
Complete Results

4/10 Track & Field Results

Waynesfield-Goshen Tri-Meet
Boys: 1. Ada 90, 2. Waynesfield-Goshen 64, 3. Delphos Jefferson 20
Girls: 1. Ada 83, 2. Waynesfield-Goshen 53, 3. Delphos Jefferson 34
Complete Results

4/6 Track & Field Results

Celina Relays
Boys (9 teams): 6. Waynesfield-Goshen 40, 7. Hardin Northern 18, 8. Waynesfield-Goshen “B” 6
Girls (9 teams): 6. Waynesfield-Goshen 26, 7. Hardin Northern 5
Complete Results

Ehresman Invitational
Boys (11 teams): 5. Temple Christian 30
Girls (11 teams): 11. Temple Christian 0

4/5 Track & Field Results

Meet at Minster
Boys: 1. Minster 130.3, 2. Anna 122.3, 3. Coldwater 71.3, 4. Marion Local 20, 5. Lehman Catholic 7
Girls: 1. Minster 160, 2. Coldwater 86, 3. Anna 53, 4. Lehman Catholic 49, 5. Marion Local 13

3/31 Track & Field Results

Quad-Meet at Botkins
Boys: Jackson Center 63, Perry 50, Botkins 36
Girls: Houston 59, Botkins 52, Jackson Center 29, Perry 0

Versailles Boys Track Invitational
Orange Division (11 teams)
4. Waynesfield-Goshen 82